درباره ما

به نام خالق  زیبایی ها

ورود آب به سازه ها می تواند باعث آسیب هایی از جمله ایجاد مشکل در بهره برداری ، ضعف بتن ، خوردگی آرماتور و در نهایت ضعف سازه گردد . از زمانهای گذشته روشهای متعددی برای آب بندی مانند استفاده از قیر- گونی و ایزوگام در دستور کار کارشناسان قرار داشته که ضعف این محصولات در برابر آسیبهای محیطی ، عدم اطمینان از نحوه عملکرد آنها و حتی در برخی مواقع ، عدم توانایی در نصـب این نوع عایق ( بدلیل مشخصات فنی ) باعث گـردیده تا امـروزه از این روشها برای آب بندی گودها استفاده نگردد و محصولات جدید و با کیفیت و با کارایی بیشتر جایگزین این مواد گردد.

همچنین امروزه قوانین سخت گیرانه زیست محیطی در زمینه هایی نظیر مدیریت روان آبها و آبهای سطحی و همچنین حفاظت سازه های گران قیمت از تخریب بوسیله رطوبت و مواد خورنده موجود در خاک ، باعث شده تا لاینینگ سازه ها از اهمیت فوق العاده ای برخوردار گردد .

شركت نانو پوشش  طوس  با سال ها تجربه در زمينه  طراحي ، محاسبه و اجراي انواع سازه ها ،  با نگاهی دوباره به اهداف خود که همانا پاسخگویی به نیاز روزافزون مهندسین ساختمان می باشد ، کاربرد فن آوری های نوین دنیا با هدف افزایش سرعت روشهای اجرا ، کاهش خردمندانه هزینه ها ، ارتقاء کیفیت سازه و سرانجام افزایش دوران بهره برداری مفید پروژه ها را در دستور کار خود قرار داده است .

این مجموعه مفتخراست با استفاد ه از جدید ترین روشهای روز  دنیا  فرآیند ضد آب سازی در تمام قسمت های سازه اعم از :  گودهای ساختمانی ، فونداسیون ، دیوارهای حائل ، منابع آب شرب ، استخر ، جکوزی ، نما ، بام ، محوطه و .....  را  به  انجام رساند .

برای دستیابی به این مهم و ایجاد توانایی لازم برای ارائه خدمات مشاوره ، طراحی ، تامین مصالح و اجرا شرکت نانو پوشش طوس ضمن برخورداری از طیف جامع گزینه های نوین مهندسی ، پشتیبانی فنی و تجاری تولیدکنندگان و مجریان داخلی و خارجی را در کنار خود لازم دانسته و در همین راستا موفق به کسب نمایندگی از شرکتهای معتبری از جمله  شرکت MAPEI    ایتالیا , شرکت مانا صنعت گردیده است .